1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з Ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я  після того, як на зустрічі міністерств охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.

З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Саме в цей день в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» пройшли тематичні заходи, які організувала та провела соціально-психологічна служба спільно з представниками учнівського самоврядування.

На передодні були проведені лекції, виховні години, присвячені профілактиці шкідливих звичок, пропаганді здорового способу життя, статевим стосункам. На завершення була проведена інформаційна лінійка, де учні і працівники переглянули фільми про походження і розповсюдження СНІДу у світі і нашій країні, про його профілактику.

Виступ учнівської  агітбригади розповів про наслідки таких шкідливих звичок, як паління, вживання алкоголю і наркотиків, необхідність дотримання здорового способу життя, особливо у юному віці.

Учні з зацікавленністю  прослухали, продивились всі матеріали.