1 вересня у Ізюмськогому регіональному центрі професійної освіти.

Цьоріч 1 вересня у нашому навчальному закладі було незвичайне, власне, воно було – перше.

Адже вперше ми відкривали свої двері саме як Державний навчаний заклад «Ізюмський регіональний центр професійної освіти», єдиний професійно-технічний навчальний заклад у нашому регіоні.

З Днем знань учнів прийшли привітати гості  – депутат Ізюмської міської ради, Ізюмський міський голова у 2009 – 2015 рр.  Божков О.А., член Виконавчого комітету Ізюмської міської ради Слабунов В.С., наші роботодавці. Всі вони щиро побажали успіхів нашому навчальному закладу у його новому статусі, успіхів у навчанні  і життєвих гараздів учням.

Поряд з традиційними гостями були й наші випускними Артем Рогов і Костянтин Запорожченко, які зараз з честю несуть службу з лавах Збройних сил України. Час вносить свої корективи, і ті, кого ми колись виводили в життя, сьогодні захищають наш спокій.

Адміністрація Ізюмського РЦПО привітала учнів і працівників, що відзначились у навчанні, у громадській, культурно-масовій, спортивній діяльності нашого закладу. Всі отримали заслужені грамоти і відзнаки.

Ми – лише створені, та  за плечима у нашого Центру – 95 років славної історії професійно-технічної освіти Ізюмщини. І ми з гідністю продовжуємо давні традиції, робимо їх співзвучними з сучасністю.