10 лютого згідно з планом роботи відбулось чергове засідання методичної комісії

10 лютого згідно з планом роботи відбулось чергове засідання методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін. Форма проведення засідання: круглий стіл з елементами практичних занять.

З доповіддю «Впровадження  елементів технології інтегрованого навчання на уроках англійської мови» виступила викладач Стовпак Л.І. Зокрема Людмила Іванівна наголосила, що процес оволодіння іноземною мовою як засобом іншомовного спілкування та іншомовної культури є по суті інтегрованим. Наводячи приклади впровадження даної технології на своїх уроках,  вона запропонувала колегам взяти участь у майстер-класі, що вони й виконали із задоволенням.

Викладач Терновська Т.І. поділилася досвідом роботи з використання квест-технологій під час вивчення української мови та літератури. Тетяна Іванівна зазначила, що впровадження квестів – це творчість та креативність; уміння працювати та відпочивати в команді; партнерство; позитивні емоції та настрої; підвищення успішності учнів; усвідомлення спільної мети та інтересів; посилення атмосфери довіри; розвиток компетентностей. Завдання сучасного вчителя не просто передавати своїм учням знання, а й зацікавлювати їх. Квест допомагає у цій нелегкій справі, створюючи альтернативу комп’ютерній грі й заохочуючи водночас дітей до читання та спілкування. Далі Тетяна Іванівна запропонувала колегам виконати деякі підготовчі завдання: ребуси, вправи із ключами, вправа «Равлик» тощо. Також на засіданні були обговорені результати проведення викладачем Носачовим В.Г. предметної декади з історії.

Засідання пройшло в теплій і дружній атмосфері.