17.06.2021 на базі Ізюмського регіонального центру професійної освіти було відкрито STEM

17.06.2021 на базі Ізюмського регіонального центру професійної освіти було відкрито STEM-лабораторію. Почесними гостями урочистості були заступник голови Харківської ОДА Роман Семенуха та директор Департаменту науки і освіти Анжеліка Крутова.

Лабораторія облаштована за кошти обласного та державного бюджетів, та відтепер учні центру зможуть використовувати сучасне обладнання.

«3D-принтери і сканери, цифрові лазерні та фрезерувальні верстати для навчального процесу – це не далеке майбутнє, це сучасні реалії Ізюмського регіонального центру професійної освіти», – сказав Роман Семенуха.

STEM-лабораторія є доповненням до практичної частини вивчення предметів природничо-математичної підготовки. Вона містить комплекти вимірювальних приладів з фізики, хімії та біології, набори для конструювання і творчості, набори для вивчення основ робототехніки. Наявне обладнання допомагає вивчати модуль «Робототехніка» у складі предмета «Технології». Також обладнання лабораторії сприятиме активізації дослідницької діяльності учнів під час навчання