17 січня у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти » відбулося засідання методичної комісії

17 січня у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти » відбулося засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання з професій кухар, кондитер, офіціант, бармен.

Свою роботу методична комісія почала з обговорення питання організації та проведення тематичного тижня з професії «Кухар, кондитер». З цим питанням виступила  Надія Онопрієнко, яка ознайомила присутніх з попереднім планом  проведення заходу.  Були обговорені умови проведення конкурсу  фахової майстерності серед учнів ПТЗН з професії «Кухар» .

Власний досвід роботи щодо інноваційних методів проведення уроків виробничого навчання передавав колегам майстер виробничого навчання Андрій Гордієнко, який виступив з доповіддю на тему: «Шляхи удосконалення сучасного уроку поєднання традиційних і нетрадиційних методів навчання» .

Також на засіданні методичної комісії було розглянуто питання взаємовідвідування уроків викладачів та майстрів дисциплін професійного напрямку та загальноосвітніх дисциплін. Були узгодженні напрямки роботи.

Наприкінці засідання усі члени методичної комісії ознайомилися з новими випусками видання «Вісник Профосвіти» та періодичної літератури.

Усі виступи були змістовними і цікавими.