23 грудня 2016 року у групі А3-315 Було проведено відкритий урок

23 грудня 2016 року  у групі А3-315 Було проведено відкритий урок теоретичного навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». Урок на тему: «Різновиди автоматичних коробок передач» проводив викладач Святенко С.О.  Педагогічна технологія даного уроку спрямована на висвітлення досвіду використання інтерактивних технологій серед викладачів та майстрів виробничого навчання, створення проблемних ситуацій та їх ров’язання в межах даної теми, використання ігрових форм для засвоєння нового матеріалу.

Під час актуалізації опорних знань викладачем були використані проблемні ситуації, які спонукали учнів до вивчення теоретичного матеріалу, пов’язаного з будовою та дією агрегатів машин.

Етап актуалізації опорних знань проводився з використанням комп’ютерних технологій. Учням пропонувалось виконати завдання за програмою «Практикум слюсаря по ремонту і технічному обслуговуванню автомобілів», що дало можливість учням чітко висловити власну думку, ініціативно підійти до виконання завдань, злагоджено працювати у команді.

Під час вивчення нового матеріалу викладач запропонував учням послідовний виклад за принципом «від простого до складного», з демонстрацією відеоматеріалів та наочних посібників. Використання авторського робочого зошита дало можливість учням оптимально засвоїти інформацію.

Найбільш активними на уроці були учні: Бондаренко Петро, Гребенюк Денис, Клименко Костянтин, Колісник Сергій, Котов Дмитро, Симоненко Антон, Шевченко Євгеній.