27 жовтня 2021р в групі СЕ-320 майстром  виробничого навчання Черніковою М.Р.  був проведений відкритий урок

27 жовтня 2021р в групі СЕ-320 майстром  виробничого навчання Черніковою М.Р.  був проведений відкритий урок на тему: «Зняття,  перевірка і встановлення вимикачів  електроосвітлення». На уроці були присутні 12 учнів.

Навчально-виховна задача уроку: сформувати в учнів знання по виконанню трудових  прийомів при знятті,перевірці і встановленні  вимикачів електроосвітлення   з  дотриманням  охорони праці та  вимогам  інструкційно-технологічної документації.

Розвиваюча мета: Розвивати професійне мислення,розвивати свідому  трудову дисципліну.

Виховна мета: Виховувати в учнів добросовісне відношення до своєї  професії бережливе ставлення до  обладнання,інструмента,матеріалів і акуратності в роботі.

Урок проводився в електромонтажній майстерні, яка оснащена  усім  необхідним обладнанням   і матеріалами. Однією з задач,яка ставиться під час проведення уроку виробничого навчання, поряд з закріпленням знань здобутих на уроках професійно-теоретичного курсу,повинно бути сформованість та розвинення умінь та навиків застосування їх у різних навчально-виробничих та виробничих умовах.

Під час  виробничого навчання головним завданням майстра є допомогти

учням  опанувати  володіння безпечними   прийомами праці при   ремонті вимикачів згідно кваліфікаційної характеристики.

Урок виробничого навчання відповідав поставленим до  нього вимогам. Чітко і ясно сформована навчальна мета,правильно поєднувалась колективна і індивідуальна  робота учнів.