30 жовтня 2018 року у групі СЕ – 316 був проведений відкритий урок професійно –теоретичної підготовки з професії «Електрогазозварник»

30 жовтня  2018 року у групі СЕ – 316 був проведений  відкритий урок професійно –теоретичної підготовки з професії «Електрогазозварник» на тему: «Балони для  скраплених і розчинених газів. Конструкція балонів, їх ємність і умовні кольори фарбування для різних газів. Особливості конструкції ацетиленових балонів». Урок проводив викладач Зібіцький Юрій Євгенійович.

Урок проходив у вигляді  конкурсу між  учнями команд  групи СЕ -316. Під час проведення уроку застосовувались методи : фронтального опитування у вигляді «технічного футболу», вправи «мікрофон», наочного – за допомогою наочних планшетів, зразків , презентацій і вирішування завдань модульних навчальних елементів на комп’ютері. Новий матеріал у вигляді звітів дослідницької роботи із показом презентацій викладали учні Бондаренко Роман, Заранек Сергій, Джевелло Владислав, Шабленко Євген, Бублій Ігор, Журавльов Владислав. Для закріплення вивченого матеріалу учні відповідали на питання  гри « Морський бій » яка була представлена у вигляді інтерактивної презентації. Найбільш активними на уроці були учні: Бондаренко Роман, Коваль Богдан, Джевелло Владислав, Бублій Ігор.