5 лютого – день визволення малої Батьківщини

Триває тиждень військово-патріотичного виховання. В рамках цього тижня проведено ряд заходів до відзначення чергової, вже 72-ї річниці визволення нашого рідного міста. Саме 5 лютого наше місто відзначає велику і славну дату – далекого 1943 року воно було звільнено від німецько-фашистських загарбників.

Наш ліцей не залишився осторонь цього свята. Протягом всього тижня у групах тривали різноманітні заходи – інформаційні лінійки, конкурс рефератів, плакатів, стіннівок, творчих робіт, присвячених як цій події, так і 70-річчу великої Перемоги, яке ми святкуємо цього року.

4 лютого, у переддень свята, у бібліотеці та музеї ліцею пройшов урок, присвячений цій події, на якому виступили ветерани – В. Федорова і З. Третьякова. Учні груп М-312 і К-311 дістали змогу оглянути оновлену експозицію музею нашого ліцею, присвячену тій війні.

Проте основні заходи відбулись 5 лютого, у 72 річницю визволення міста. Учні груп СЕ-312 Пирлик С., КС-311 Котляр І., К-313 – Старченко К., М-313 – Руденко М., КС-314 – Ізвозчікова Л., К-311 – Я. Чарахчян і А. Евстратьєва підготували чудові вірші про війну, розкрили перед  слухачами події тих років і днів, коли наша країна, Ізюмщина, наше місто визволялось від нацистських загарбників.

Учні побачили відеонарис Л. Щібрі про визволення Ізюмщини, вчитель історії В. Носачов розповів про ті події та нагадав про обов’язок кожного зберігати пам’ять про Велику Перемогу.

Підбиті були підсумки конкурсу стіннівок і плакатів. Кращими плакатами були визнані:

  • За естетичним оформленням – КС-311
  • За відповідністю темі – К-311

А от серед стіннівок кращими стали:

  • За змістом – К-312 і СЕ-312
  • За оформленням – АЗ-312

Сьогодні, в складні і неоднозначні часи, коли наша Батьківщина знов захищає свою незалежність і цілісність, патріотичне, а передусім військово-патріотичне виховання набуває нового, пріоритетного значення. І саме навчальні заклади, що готують майбутніх захисників Батьківщини, мають вести перед в цьому питанні. Тож ми сьогодні – на передньому краї боротьби. Адже майбутнє країни визначається не лише ресурсами, рівнем економіки, а й кількістю людей, що готові жити і віддавати життя за рідну країну – тобто справжніх її громадян.

IMG_6561

IMG_6562

IMG_6568

IMG_6569

IMG_6574