75-річчя подвигу

18 січня у стінах ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» пройшов захід присвячений вшануванню пам’яті нашого учня, учасника Другої Світової війни, героя Радянського Союзу Володі Трофімова.

Урочисту лінійку відкрив вчитель історії В. Носачов, який розповів про значення тих подій, їх важливість і актуальність для нас, сучасників.

Ведучі – учні гр. КС-315 В. Симоненко та К-317 М. Сироватська роповіли учням обставини подій 75-річної давнини. Майстер в/н В. Відньов виконав пісню «Журавлі», учень групи М-316 М. Левченко проспівав присутнім «На безымянной высоте», а учениця гр. КС-315 – К. Ільчук «Ты же выжил, солдат». Пам’ять В. Трофімова присутні вшанували хвилиною мовчання.

Наші гості – ветеран професійно–технічної освіти, колишній вчитель історії нашого закладу З. І. Третьякова розповіла учням про важку життєву долю героя, його шлях до подвигу. Мешканка блокадного Ленінграду, при визволенні якого і загинув В. Трофімов В. Федорова донесла до учнів спогади про ті важкі часи і закликала від імені ветеранів України до єдності, патріотизму і відповідальності за долю країни.

Наостанок директорка закладу Л. В. Колесник розповіла учням і всім присутнім про важливість зберігати пам’ять про цей подвиг та інші важливі історичні події, через які пройшла наша Україна і з честю продовжувати справу минулих поколінь.