День міста!

Населені пункти, як і люди, мають свою життєву історію, яка є неповторною за своїм колоритом, зі своїми радощами й печалями. Вона манить у минуле, кличе сучасників доторкнутись до  спадщини предків, пробуджує інтерес до незвіданих сторінок  життя рідного краю. Одним з шляхів популяризації цих питань є святкування  Дня міста. Саме в цей день стало традицією вітати своє місто,  наче іменинника, святковими урочистостями. З кожним роком саме свято набуває популярності, як серед організаторів так і серед містян. Все більше підприємств, організацій, приватних підприємців та мешканців нашого славного міста беруть участь у святі.

Так і в цьому році 10 червня відзначалось свято  міста Ізюм. В міському парку проводились презентації, виставки – продажі, концертні та розважальні програми.

Трудовий колектив ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»  прийняв активну участь представивши чи не найбільшу експозицію з майстер – класами з професій: «муляр», «кухар», «кондитер»,  зразками продукції що виготовляють наші учні під час практичних занять в майстернях та лабораторіях. Також були представлені зразки слюсарних і токарних виробів, виробів з деревини та творчі роботи учнів та працівників.

Активно проводилась профорієнтаційна робота серед учнів шкіл щодо вступу на навчання.

Виставка нашого  Центру  була цікава і гостям і пересічним ізюмчанам  і організаторам свята.  За активну участь у святкуванні Дня міста колектив Центру було відзначено подякою Ізюмського міського голови.