ДЕНЬ МІСТА

Приємно відзначити, що наше рідне місто Ізюм відноситься до числа міст, у яких є свій День. В цей день ми особливо пишаємося нашим містом, вітаємо його, наче іменинника, різними святковими урочистостями.  З кожним роком це свято набуває все більшої популярності як серед організаторів, так і серед населення.  До участі залучається все більше підприємств і організацій.

От і в цьому році, 13 червня, центральна вулиця, площа та парк  були представлені для масових заходів.  Всі організації, робота яких пов’язана з освітою, спортом, технічною та художньою творчістю, готували свої виставочні матеріали.  Не відставав у цьому і Ізюмський професійний ліцей.  Наша виставка зайняла чи не найбільшу площу серед підприємств міста. З метою проведення профорієнтаційної роботи кращі учні-ліцеїсти проводили майстер-класи з професій «муляр»,  «кухар»,  «кондитер». Було показано роботу учня-майстра художньої творчості.   Учні, що брали участь у виставці отримали солодкі подарунки від народного депутата України В.Остапчука.

News_15_06_15

Великим попитом користувались зразки продукції, представленої юними кондитерами. Також були представлені зразки слюсарних і токарних виробів, виробів з деревини та творчі роботи зварників. Активно проводилась профорієнтаційна робота серед учнів шкіл щодо вступу на навчання.

News_15_06_15-2

Виставка нашого  ліцею  була цікава як пересічним ізюмчанам, так і організаторам свята.  За активну участь у святкуванні Дня міста колектив ліцею було відзначено подякою Ізюмського міського голови.