День Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця православні люди всього світу святкують 19 грудня. Саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість, так говорять народні  повір’я.

Святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю всюго люду а особливо дітей. Усе життя святого  Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього.

         Саме в цей день в нашому закладі стало традицією розпочинати новорічні та різдвяні свята. З ранку на учнів чекали приємні сюрпризи, подарунки. День розпочався святковим концертом та театралізацією для учнів та працівників І яке ж свято без солодощів та подарунків!

         Після  занять на  учнів чекали  солодкі столи.

Саме свято Святого Миколая надихає людину творити добрі справи, співчувати та допомагати.

Зі святом Святого Миколая!

Миру, здоров’я, родинного затишку, творіть  добрі справи.