День Святого Миколая!

19 грудня православні люди всього світу святкують день Святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Усе життя святого  Миколая – це нескінченні благодіяння і чудеса, подані стражденному людству. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди. Чудес його не злічити. Усе життя Чудотворця було позначено любов’ю до ближнього.

         Саме в цей день в Ізюмському професійному ліцеї стало традицією розпочинати новорічні та різдвяні свята. З ранку на учнів чекали приємні сюрпризи, подарунки. День розпочався святковим концертом та театралізацією для учнів та співробітників ліцею.

         Зі щирими привітаннями та  побажаннями виступила директор ліцею Л.В. Колесник.

         І яке ж свято без солодощів та подарунків!

          Ділові партнери нашого ліцею виступили спонсорами подарувавши нашим учням солодкі  та смачні торти. Після  занять на  учнів чекали  солодкі столи.

         Саме свято Святого Миколая надихає людину творити добрі справи, співчувати та допомагати.

Зі святом Святого Миколая!

Миру, здоров’я, родинного затишку, творіть  добрі справи.