День вишиванки

Вишиванка – символ України
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаєм її знову.

Щороку, у третій четвер травня,  українці всього світу на знак єдності вдягаються у вишиванки. Це ще одна ознака нашої нації. Неповторна та особлива, з великою красою та глибоким змістом. У ній розповідаються історії, пишуться долі. Вона є символом патріотизму, ідентичності  та незламності, які демонструє   український народ у  важкі дні війни.

Одягати вишиванку – це бути відповідальним українцем.

Саме тому, педагоги, учні та працівники ДНЗ «Ізюмський РЦПО», долучились до святкування Дня вишиванки. Дрес-кодом в цей день була вишита сорочка. Тож весь навчальний заклад замайорів яскравими українськими візерунками, у яких закодовані воля, сила, мужність і нескореність нашого народу. А також  споконвічне стремління українців жити у мирі, вирощувати хліб, ростити дітей та онуків, радіти життю.

Вишиванка означає більше, ніж просто одяг – це наш патріотичний дух. Це те, що єднає нас, українців, в усіх куточках світу, а світ – з Україною. Вистоїмо, переможемо, і наша земля розквітне візерунками вишиванок. У них ми сильні, незламні, вільні. Слава Україні!