День визволення міста Ізюм від німецьких окупантів

Кожного року 5 лютого наше місто відзначає День визволення від нацистських загарбників. В цьому році відзначається 76 – та річниця визволення. З цієї нагоди в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» організовано та проведено ряд виховних заходів.

В навчальних групах пройшли тематичні виховні годи, години спілкування на які були запрошені свідки подій, представники Ізюмської спілки ветеранів війни.

В бібліотеці закладу організовано виставку художньої та документальної літератури «Ізюмщина в роки Другої Світової війни», з якою наші учні мали змогу ознайомитись.

В групі КС – 318 завідуючою бібліотекою Якімовою В.О. та викладачем історії Носачовим В.Г. було проведено урок пам’яті «І біль, і радість в один день».

Кульмінаційним заходом стала урочиста лінійка, яка пройшла саме 5 лютого, яку відкрив міський хор ветеранів «Криниченька».

Ведучі Вікторія Симоненко (КС – 315) та Євген Швачка (ТМ – 317) донесли присутнім  урочистість та значення подій 1943 року.

Учні переглянули документальний фільм «Визволення м. Ізюм». Учасники вокального гуртка Поліна Панченко, Вікторія Барннік

(К – 318 ), Катерина Ільчук (КС – 315) виконали пісні воєнних років.

         Майстри виробничого навчання Василь Георгійович Дудник виконав

пісню «Журавлі» а Валерій Іванович Відіньов пісню «Снігірі».

Учасниця театрального гуртка Діана Майба (К – 318) декламувала вірші про війну.

Саме сьогодні, у наш час особливо важливо згадувати про ті події. Про наші перемоги і невмирущу силу духу українського народу, який завжди виходи переможцем і долав найскладніші періоди історії, всі труднощі і відроджував свою Батьківщину.