День Європи!

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. День Європи – це день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

Для України особливо важливий. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави.

Так і в Ізюмському регіональному центрі професійної освіти впродовж тижня пройшли різноманітні тематичні заходи.

Викладач іноземної мови Стовпак Л.І. на уроках англійської мови провела віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн.

Бібліотекарі Якімова В.О., Бондаренко І.І. в бібліотеці закладу створили тематичну книжкову виставку з якою ознайомили учнів навчальних груп.

Члени євроклубу «Мрія» провели конкурс читців європейської поезії та конкурс відео, фото презентацій.

Кульмінацією Дня Європи стало міський захід на Центральній площі міста Ізюм, у якому взяли участь представники міської влади, колективи підприємств, установ та організацій міста та наш навчальний заклад. Учасники облаштували «Європейське містечко», яке складалося з павільйонів, що представляють кожну державу – члена ЄС. Так наш центр представляв на святі  Болгарію. Гості свята мали змогу ознайомитись з традиціями, стравами, напоями національної кухні. Гідами по країні виступали майстри виробничого навчання Гордієнко А.М., Мірошніченко С.Ф. Страви та напої презентували та готували майстри виробничого навчання Сировацька Н.М., Фартушна Т.Г., Воротиленко О.Л., Машкова С.В.

За участь у святі колектив нашого закладу був нагороджений Подякою Ізюмського міського голови та солодким подарунком.