День захисника України

 14 жовтня, на Покрову, українці відзначають велике державне свято — День захисника України. Це прекрасна нагода зазирнути в сторінки історії та згадати не лише козаків, але й усіх, хто нині покликаний захищати нашу Батьківщину, і не лише зі зброєю в руках.

День захисника України ніколи не буде традиційним святом з масовими гуляннями та веселими дійствами. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави, свято вшанування козацької доблесті та честі, свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. Нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України, та усіх тих, хто поклав своє життя в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

Цей день обрали не випадково. Споконвіків на свято Покрови наші пращури вшановували воїнів-захисників. Традиція ця дуже давня і походить ще з часів Київської Русі. Козаки вважали Покрову своєю заступницею.

13 жовтня з нагоди свята в Ізюмському професійному ліцеї пройшов конкурс строю та пісні в, якому всі навчальні групи взяли активну участь. Конкурс проводився згідно річного плану роботи відповідно до положення про конкурс.

         Після конкурсу всіх учнів частували польовим кулішом.

Результати конкурсу:

1 місце посіла група – КС – 314 (майстер в/н Шеремет І.М., класний керівник Стовпак Л.І., староста Орел О.);

2 місце посіли групи – К – 316 (майстри в/н Фартушна Т.Г., Машкова С.В., класний керівник Онопрієнко Н.М., староста Кіяшко Є.), СЕ – 316 (майстер в/н приходько С.М., класний керівник Балугян Т.В., староста Гойда Д.);

3 місце посіла група АТ – 314 (майстер в/н Сухомлин С.Г., класний керівник Ошурко Н.О., староста групи Кочегаров М.).

Вітаємо з Днем захисника України! Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть головними на все життя. Миру, добра, процвітання нашій країні.