День захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

1 червня 2021 року  в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» були проведені тематичні заходи присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

У програмі свята були:

Спортивні змагання з волейболу;

Пісенно-музичний конкурс «Караоке»;

Конкурс «Веселі нотки»;

Конкурс малюнку.

Учні активно брали участь у всіх конкурсах та змаганнях, вони співали пісні із мультфільмів, відгадували мелодії пісень та відповідали на питання музичної вікторини.

На спортивному майданчику пройшли змагання з  волейболу,

Переможцями цих змагань стали:

І місце – спортивна команда учнів 2 курсу;

ІІ місце – спортивна команда учнів 1 курсу.

Учні з цікавістю та захопленням брали активну участь у різноманітних заходах , які проводилися у нашому закладі Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Учнівська Рада разом з педагогами записали відео привітання (https://youtu.be/nZtmQoYKXCI).

Вітаємо всіх зі святом!