День знань у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»

Початок нового навчального року у нашому закладі традиційно розпочався урочистою лінійкою.

Лінійку відкрили підняттям Державного прапору наша найкращі учні Зажигіна Марина і Паценко Євгеній (К-318).

Під гімн ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» урочисто внесли прапор нашого закладу Панченко Поліна, Баранник Вікторія  (учениці – К-318) і Кузнєцов Єгор (учень К-317).

З привітальним словом виступила директор нашого центру Колесник Л.В., яка розповіла про наші досягнення та привітала учнів з початком нового навчального року, а також вручила грамоти і подяки працівникам та учням  Центру.

Цього року до нас завітало багато гостей. Це заступник Ізюмського міського голови з питань економіки та фінансів Петров Костянтин Євгенійович, депутат Ізюмської міської ради, член Піклувальної ради «Ментор» Шук Олександр Олексійович, роботодавець директор ПП «Ізюмжитлосервіс» Кравцова Віта Володимирівна, начальник Ізюмського відділення «Райффазен Банк Аваль»  Мірошниченко Лариса Володимирівна, начальник Ізюмського відділення «Приватбанку» Безкоровайна Тетяна Володимирівна,  ветеран професійно – технічної освіти Третьякова Зінаїда Іванівна.

Вони привітали присутніх, наголосивши на ролі і значенні нашого навчального закладу у системі освіти Ізюмщини та його виключній ролі у підготовці робітничих кадрів для відродження всього господарства нашого краю.

Ведучими лінійки були Діана Майба та Підлісний Євген. Перший дзвінок дали учні І курсу Ільїнська Катерина і Луговий Максим  (КС-319). Учні ІІ курсу підготували веселий танок.

Під оплиски старшокурсників, учні першого курсу були запрошені на перший урок  «Україна починається з тебе ».

Учні старших курсів прийняли участь у святковому квесті в якому здобула команда «Солодкоїжки» гр.К-318, капітан команди Зажигіна Марина

Перший урок «Україна починається з тебе»

Перший урок відкрила викладач Терновська Т.І. привітаннями з новим навчальним роком та побажаннями наснаги в навчанні, нових звершень, вільного польоту думки, досягнення вершин в обраній професії. Учні групи КС-319 та учениця групи КС-318 Вахтіна Катерина виступили з поетичними рядками. З питанням України як держави де панує верховенство права та про важливість дотримання своїх прав і обов’язків виступила викладача історії та правознавства Владикіна О.В. Фінальною частиною уроку став пронизливий виступ учня групи АТ-317 Швачка Євгена з віршем «Моя Україна».