День знань у ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти»

Початок нового навчального року у нашому закладі традиційно розпочався урочистою лінійкою.

З привітальним словом виступила директор закладу Колесник Л.В., яка розповіла про наші досягнення та привітала учнів з початком нового навчального року,  вручила грамоти і подяки кращим учням і працівникам Центру.

Цього року до нас завітало багато гостей. Це голова Ізюмської районної державної адміністрації Шамрай Л. М., голова Ради ветеранів м. Ізюм Григоренко М. І., представниця Ізюмської міської організації  Товариства Червоного Хреста, ветеран освіти Сокол Л. Г., і наші роботодавці – директор ТОВ «ДАК» О. О. Кісельов, приватний підприємець Л. П. Сикало, ветеран профтехосвіти З. І. Третьякова.

Вони привітали присутніх, наголосили на ролі і значенні нашого навчального закладу у системі освіти Ізюмщини та його виключній ролі у підготовці робітничих кадрів для відродження всього господарства нашого краю.

Перший дзвінок дали учні І курсу Мітін Марко і Чебан Єлизавета.

По тому учні пішли на перший урок «Як я бачу партнерські відносини України та Євросоюзу».

Перший навчальний день пройшов у піднесеній робочій атмосфері. Учні і викладачі, майстри і батьки побачили  зміни, перед якими стоїть наш заклад і вся система професійної освіти нашої Батьківщини. І сьогодні ми з впевненістю дивимось у майбутнє