До дня пам’яті Володі Трофімова

До 78-ї річниці подвигу та  Дня вшанування пам’яті Героя Радянського Союзу, нашого випускника, Володимира Васильовича Трофімова в музеї історії ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» 18 січня 2022 року  завідуюча музеєм Якімова Віта Олексіївна провела екскурсію для учнів ІІІ курсу групи ТМ – 319 (класний керівник Святенко С.О., майстер в/н Чередниченко Є.Я.)

Віта Якімова розповіла про життя та бойовий шлях Володі Трофімова, зупинилась на періоді, коли Володя та його сестра Євгенія виховувались у Комарівському дитячому будинку, про навчання Володі у ЗУ № 4 міста Ізюм (нині наш заклад), його бойовий шлях та подвиг. Були зачитані архівні матеріали начальника політвідділу 379 стрілецької девізії полковника Уразова щодо пропозиції присвоєння В.В. Трофімову звання Героя Радянського Союзу. Указом Президії Верховної Ради СРСР від 04.06 1944 року йому це звання було присвоєно.

Присутні з цікавістю слухали розповідь Віти Олексіївни про сестру Героя – Євгенію Василівну Гоцуленко, були зачитані рядки з вітальної листівки  однополчанина Володі – Чудінова Івана Федоровича, звучали уривки з поеми «Висота», яку присвятив поет Володимир Гоцуленко своєму дяді – Володимиру Трофімову . Багато років працівники музею підтримували  зв’язок з рідними Володі.

В бібліотеці розгорнута книжково – ілюстративна виставка «Пам’ять повертає у минуле».

Присутні вшанували пам’ять загиблого Героя хвилиною мовчання.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях, в назвах вулиць, ліцеїв

Бібліотекарка Ірина Бондаренко