До Дня Перемоги

Протягом 5 – 8 травня у Ізюмському професійному ліцеї були проведені заходи, присвячені відзначенню 69 річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Зокрема, з понеділка по всіх групах були проведені тематичні уроки, виховні години, присвячені святу 9 травня.

Особлива наша турбота – це наші ветерани, одиниці залишились учасників бойових дій, все менше їх, і тим важливіше для нас, сучасників, і особливо для підростаючого покоління живе спілкування з ними. Бо хто, як не очевидці, зможе донести до молоді всю трагічність і велич тих подій. Саме тому ми постійно організовуємо зустрічі учнів з ветеранами. Не стало виключенням і цьогорічне відзначення. Учні ліцею зустрічались з ветераном війни Шкурко Григорієм Федоровичем, мешканкою блокадного Ленінграду Федоровою Вікторією Олександрівною, ветераном ліцею Третьяковою Зінаїдою Іванівною.

7 травня було проведено урок пам’яті «Світлий день Перемоги» у бібліотеці ліцею. Учні груп М-313 і АЗ-312 проглянули документальний фільм про визволення Ізюму, вислухали розповіді вчителів історії, бібліотекарів, ветеранів.

Кульмінацією ж стало театралізоване свято Дня Перемоги, що пройшло у актовій залі ліцею 8 травня. Ведучими вже традиційно були Ірина Кокляр з групи К-312 і Пирлик Сергій з СЕ-312. Для учнів і працівників ліцею, гостей, ветеранів війни був показаний фільм про Велику Вітчизняну війну, далі учні різних груп ліцею дали театралізований виступ, під час якого пісні на військову тематику виконали майстри виробничого навчання Дуднік В. Г. і Відіньов В. І., учні Кокляр Ірина,  Драйцова Катерина та Руденко Максим (М-313). Полеонова Єлизавета (К-313) і Павленко Віталій (М-313) виконали інсенізацію прощання з солдатом, а під пісню «Нехай квітує Україна» Ірини Кокляр учасники танцювального гуртка виконали танок.

Закінчився захід піснею «салют Перемоги», після чого ветеранів запросили до ідальні, де наші кухарі вже приготували їм святковий стіл.