До Дня Соборності України і Дня пам’яті Героїв Крут

Єдність України, соборність – останніми роками ці поняття стали для нас особливими, знаковими. Знову, як і сто років тому, ми боремося за своє соборність і волю, молодь гине за ці ідеали. І патріотичне виховання сьогодні для нас має особливе значення.

23 січня у стінах нашого центру пройшла урочиста лінійка, присвячена двом визначним датам в історії нашої Держави – Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут.

Протягом тижня, присвяченого Соборності України та українській революції 1917 – 21 рр. в групах майстри і викладачі провели позаурочні заходи і класні години з цієї тематики. Пройшов конкурс стіннівок і плакатів.

Учні груп К-318 Чабан Єлизавета, Погореленко Дмитро, Столярова Юлія, КС-319 Суббота Вікторія, Ільїнська Катерина, Рябенко Ганна підготували ліцеїстам історико-літературний виступ «За волю України». Звучали вірші О. Олесі і О. Ольжича, П. Тичини і В. Сосюри, М. Волошина і Є. Маланюка, І Липи і Б. Кравціва. Ю. Клена і О. Теліги, присвячені тим подіям.

Також учні переглянули документальні фільми з серії «Невідома Україна»: «Лист без конверта», «Більшовики перемагають», «Трикутник смерті», що розкривали ті великі і трагічні події та фільм, присвячений українській революції і проголошенню Злуки українських земель з серії «20 кроків до мрії». Весь захід супроводжувався презентацією «День Соборності України».

Єдність – це головне, що ми маємо сьогодні зберігати. Єдність різних країв нашої держави і різних поколінь, людей різних поглядів і різних статків, всіх українців – людей різних національностей, об’єднаних любов’ю до своєї Батьківщини.