До Дня Соборності

22 січня у Ізюмському професійному ліцеї, як і по Україні в цілому, прошли заходи, присвячені Дню Соборності України.

По всіх групах пройшли виховні години, присвячені Злуці українських земель 22 січня 1919 року, конкурси творчих робіт, присвячених визвольним змаганням українців.

Апогеєм свята став урочистий захід – історико-літературна лінійка «Україна Соборна, велика, єдина». Учні ліцею прослухали вірші П. Тичини, В. Сосюри, М. Волошина, Ю. Клена, В. Єллана-Блакитного, Є. Маланюка, О. Ольжича та інших поетів, присвячені подіям Української революції. Виконали їх учні гр.. К-313 Є. Полеонова, І. Мороз, К. Старченко, А. Кравченко, А. Ветрова та учень гр. СЕ-312 С. Пирлик. Все це супроводжувалося презентацією, що розкрила перед слухачами далекі, але такі сучасні і актуальні події 1917 – 1921 рр., показали обставини і умови, в яких проголошено було об’єднання українських земель в єдину державу. Також учні переглянули документальні відеофільми з циклу «Невідома Україна».

А наостанок всіх присутніх приємно порадував сюрприз, підготовлений керівництвом ліцею – до його стін завітав соліст Харківського театру опери і балету ім. М. Лисенка В. Козлов, що виконав ряд пісень. Багато учнів чи не вперше в житті дістали змогу вживу почути чудовий спід у виконання справжнього професійного співака. Виступ завершився овацією, в згодом учні вручили співаку квіти, взяли автографи, фотографувались з гостем.

Свято вдалося. Учні не зі сторінок підручників, а наочно побачили історію своєї країни, її героїчні і величні сторінки.

IMG_6342

IMG_6346

IMG_6347

IMG_6358