До Дня визволення Ізюмщини

У п’ятницю 3 лютого у стінах Ізюмського професійного ліцею пройшла святкова лінійка, присвячено 74-й річниці визволення нашого міста від нацистських загарбників.

Протягом всього тижня тривали групові і масові заходи, присвячені цій визначній даті. Прийшов конкурс стіннівок і творчих робіт, позакласні заходи в групах і інформаційні доповіді, присвячені визволенню України і Ізюмщини, війні, долі українців в роки того страшного лихоліття.

Підсумком стала урочиста лінійка. Учні і викладачі, художня самодіяльність разом підготували святковий концерт. Ведучі  Павло Перевозник (К-315) і Ярослава Скрипник (К-314) розповіли про долю нашого краю в роки війни, учні Оксана Лозова, Людмила Ізвозчикова (КС-314), Євген Кіяшко (К-316) та працівниця ліцею Галина Ворсіна показали театралізований виступ.

Окремо слід відмітити наших співаків це – учень гр. М-316 Левченко Максим з піснею «Ночь коротка», учениця Галина Кузькова (КС-315) з проникливою піснею «Маки червоні», майстри виробничого навчання В. Дуднік («Лист батька», «Баллада о матери»), В. Відіньов («Держись, Алеша»).

Також присутні переглянули архівні відеозйомки Ізюмщини 1943 р. (матеріал Ізюмського краєзнавчого музею) та відео кліп, присвячений визволенню України.

Викладач історії

Носачов В. Г.