До Дня визволення міста Ізюм

5 лютого виповнюється 79-та річниця з моменту визволення нашого рідного міста від нацистських загарбників.

До цієї важливої для кожного ізюмчанина дати наш заклад традиційно готував багато різноманітних заходів. На жаль, умови карантину і дистанційне навчання, на яке перейшов заклад з 31 березня, вніс свої корективи, але цей виклик став для нас додатковою можливістю провести нові активності, передусім у мережі Інтернет.

Так, члени групи «Пошук» спільно з Музеєм історії Центру створили і розповсюдили у навчальних групах учнів, викладачів та майстрів закладу (месенджер Вайбер) віртуальну екскурсію «Визволення Ізюмщини».

Проведений був конкурс стіннівок та плакатів до 79-ї річниці визволення міста, частину з яких групи розмістили у фойє Центру, а частину – надіслали у електронному вигляді.

Ще до оголошення дистанційної форми занять,  у п’ятницю 28 січня для учнів гр. ТМ-321, ТМ-320 та ТМ-319 проведені були тематичні екскурсії музеєм історії закладу, присвячені визволенню міста.

Завершились урочистості в суботу 5 лютого, коли учениці Ізюмського регіонального центру професійної освіти Катя Махро (група К-321) та  Лера Калмикова (група М-321) поклали квіти до Вічного вогню та  Могили Невідомого солдата в районі Ізюмського приладобудівного заводу.