До дня Європи

Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більш я люблю Вітчизну, тим більше намагаюся збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр.

 (Ф.Вольтер)

Цими весняними днями вже вкотре в нашій державі з метою донести до українців національні надбання різних країн європейської цивілізації проводиться День Європи.

     Цю дату вже не вперше відзначає і Євроклуб нашого ліцею “Мрія”.

Учні заздалегідь підготувалися до цієї події. Визначились з програмою свята. Святкування  розпочалося загальним засіданням членів Євроклубу, на яке також були запрошені учні ліцею, що мешкають в гуртожитку. Кожен взяв на себе підготовку певного заходу.

      З метою широкого і об’єктивного інформування учнів ліцею про європейські цінності, історію та традиції старої Європи Євроклуб ”Мрія” випустив стіннівки та провів євроквест “Зоряне сяйво країн Європи” для учнів 1 курсу.

      Високий рівень активності виявили учні груп 11 та К-316. Вони   впевнено відповідали на запитання та змагалися, хто з них краще знає історію країн Європи.

       Віртуальна подорож країнами Європейського союзу для учнів 2 курсу відкрила багато цікавого і показала, наскільки добре ми знаємо європейські країни, особливості перебування в Євросоюзі, історію його створення.

       Особливо запам’яталась суспільно-мистецька акція: “ Побудуємо європейський дім разом”, в ході якої були створені креативні міні-проекти.

Учасники  презентували своє бачення спільного европейського дому, в якому їм жити.

    Тож це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серцях кожного з нас. І всі ми – члени європейського співтовариства.