До роковин Небесної сотні

Небесна сотня. Пройшло два роки, а спогади – ніби вчора. Ті події зими 2013/14 навічно залишаться у нашій новітній історії, а ті герої, що віддали своє життя за наше майбутнє – у нашому національному пантеоні. Вже традиційно наш навчальний заклад проводить різні заходи на вшанування памяті Героїв Майдану.

До цього дня протягом 15 – 19 лютого у Ізюмському професійному ліцеї була проведена низка заходів – тематична виставка у бібліотеці, екскурсії до музею історії ліцею – до нашої нової експозиції, присвяченої колишньому нашому учню, що загинув у зоні АТО – Сергію Гончаренку та нашим випускникам, що воювали на Донбасі. Працівники бібліотеки В. О. Якімова та І. І. Бондаренко підготували та провели до цього дня тематичну екскурсію «Герої не вмирають».

19 лютого проведена була лінійка, на якій учні переглянули фільм студії «Вавілон-13» «Зима, що нас змінила. Небесна сотня». Викладач історії В. Носачов довів до учнів історичні умови і значення тих подій. Потім прослухали виступи учнів груп К-314, К-313 про ті події. Всі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.