До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

1 грудня весь світ традиційно згадує про «чуму ХХI століття» – СНІД. Не став виключенням і наш ліцей. Соціально-психологічна служба ліцею спільно з представниками учнівського самоврядування підготувала велику програму.

Проведені були лекції, позакласні заходи, виховні години, присвячені профілактиці шкідливих звичок, здоровому способу життя, зокрема і міжстатевим стосункам. А кульмінацією всіх заходів стала лінійка, де учні і працівники ліцею проглянули фільми про походження і розповсюдження СНІДу у світі і нашій країні, про його профілактику.

Згодом учні агітбригади В. Сидорова,  О. Лозова  (КС – 314), Котов Д, Хільченко В, (АЗ-315) розповіли про наслідки таких шкідливих звичок, як паління цигарок, вживання алкоголю і наркотиків і наголосили про необхідність дотримання здорового способу життя, особливо у юному віці.

Діти з великою цікавістю прослухали, продивились всі матеріали. Наприкінці закликали ліцеїстів думати про своє майбутнє та вести здоровий спосіб життя і нагадали про неприпустимість паління. Адже профілактика шкідливих звичок серед молоді – це перший крок до здорової  і сильної нації.