До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

1 грудня весь світ традиційно згадує про «чуму ХХ століття» – СНІД. Не став виключенням і наш ліцей.

Соціально-психологічна служба ліцею спільно з представниками учнівського самоврядування підготувала велику програму.

Проведені були лекції, позакласні заходи, виховні години, присвячені профілактиці шкідливих звичок, здоровому способу життя, зокрема і міжстатевим стосункам. Залучені були представники медичних закладів міста, Червоного Хреста.

А кульмінацією всіх заходів стала лінійка, де учні і працівники ліцею проглянули фільми про походження і розповсюдження СНІДу у світі і нашій країні, про його профілактику.

Згодом учні агітбригади В. Сидорова, М. Лозова, О. Лозова, Н. Руфіна (КС-314), С. Пирлик (СЕ-312), Д. Сагуров (АТ-314) розказали про наслідки таких шкідливих звичок, як паління цигарок, вживання алкоголю і наркотиків і наголосили про необхідність дотримання здорового способу життя, особливо у юному віці.

Діти з великою цікавістю прослухали, продивились всі матеріали. Наприкінці виступила директор, яка закликала дітей думати про своє майбутнє та вести здоровий спосіб життя і нагадала про неприпустимість паління серед учнів ліцею. Адже профілактика шкідливих звичок серед молоді – це перший крок до здорової і сильної нації.