Директор Ізюмського професійного ліцею Колесник Л.В. звітує перед громадою

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178 “Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічними колективами та громадськістю” за підсумками 2013/2014 навчального року на загальних зборах трудового колективу, батьківського комітету, ради закладу та громадськості відбувся традиційний звіт директора ліцею.

prezentacija_zvit_direktora

27 червня 2014 року в актовому залі керівник Ізюмського професійного ліцею  Колесник Любов Василівна подала на розсуд громадськості огляд здійсненої роботи з 1 липня  2013 року до 1 липня  2014 року.

У своєму звіті Колесник Л.В. охарактеризувала стан і розвиток мережі ліцею; забезпечення моніторингу та прогнозування потреб ринку праці регіону у робітничих кадрах з метою відповідного формування контингенту учнів, слухачів професійно-технічного навчального закладу. Зробила аналіз і моніторинг навчально – виховної діяльності ліцею, аналіз кадрового забезпечення та атестації педагогічних працівників, доповіла про майновий стан закладу, прозвітувала  про залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання та про використання спонсорської допомоги.

Системно проаналізувавши свою діяльність у 2013-2014 навчальному році, персональний внесок у підвищення рівня організації рівня навчально-виховного процесу, директор зосередилася на питаннях:

– модернізації матеріально-технічної бази;

– залучення додаткових джерел фінансування та їх раціонального використання;

– заходах щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільності їх розстановки;

– дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки;

– надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей;

– дотримання правопорядку неповнолітніми та вжиті профілактичні заходи щодо попередження правопорушень;

– стану дитячого травматизму.

Свій виступ Л.В. Колесник закінчила словами:

«Звісно, на цьому робота не припиняється – адже попереду чекає літнє оздоровлення дітей та підготовка ліцею до початку нового 2014-2015 навчального року.

Не дивлячись на економічні проблеми, які існують в державі, ми сподіваємося на успішну і якісну підготовку навчального закладу до нового навчального року. Ми повинні зробити ліцей таким, в якому дитина ніколи не зазнала б поразки, яка зможе на всі 100 % розкрити талант,  не втратити здоров’я, знайти успішний стартовий майданчик для подальшого становлення як особистості.

Чи можна цього досягти? Переконана, що можна, якщо працювати спільно батькам, громадськості та працівникам ліцею.

Перед педагогічним колективом залишаються незмінними завдання підвищення якості знань учнів:

•    через покращення якості, удосконалення навчально-виховного процесу;

•    використання сучасних педагогічних технологій під час проведення уроків, залучення до навчання комп’ютера, мережі Internet;

•    підвищення мотивації навчання з боку учнів, батьків;

•   підготовка учнів до участі в зовнішньому незалежному оцінюванні для вступу до ВНЗ всіх рівнів акредитації.

 

Успіхи ліцею це не мої особисті успіхи, а успіхи всього колективу, це успіхи нашого закладу.

Я дякую Вам, шановні колеги, за порозуміння, за бажання працювати з кожним днем краще, щоб 2014-2015 навчальний рік був для нас значно вагомішим ніж попередній.

Дякую всім вам і тим,  хто причетний до нашого ліцею і допомагає у здійсненні всіх тих цілей і завдань, які ставить собі сьогодні педагогічний колектив, хто сприяє розвитку і вихованню молодого покоління».

IMG_5199