Герої Другого фронту

       День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період  Другої світової війни. З цієї нагоди 27 вересня 2017 р. в  бібліотеці гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» відбувся виховний захід, присвячений цій події.

      Бібліотекар І.І.Бондаренко розповіла учням про події Другої світової війни у рідному краї, про партизанський рух на Ізюмщині, про ізюмчан, нагороджених за партизанські дії  орденами та медалями.

      У виконанні учнів Саєнко Ірини (гр.КО-117), Мінальян Костянтина (гр.АЗ-317), Кащеєвої Катерини (гр.К-317), Базилевського Даніїла (гр.ТМ-317) лунали вірші ізюмської поетеси Є. Гришко-Малик  про війну.

       Учні ознайомилися з книжковою виставкою «Партизанськими стежками». На ній  представлені книги С.А.Ковпак «Від Путивля до Карпат», «В боях за Харьковщину», «Подвиги во имя Отчизны», А.Ткаченко «Повертайтеся живими», М.Корчев «Годы огневые», В.Войцехович  «Партизани ідуть на захід», Г.Балицький «Вибухи гримлять на Волині», матеріали з періодичних видань. Уважно слухали присутні вихователя       Т.І. Терновську, яка прочитала вірш С.Викулова «Не пришедшим с войны».

Герої Другого фронту

22 вересня країна вшанувала подвиг партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Громадяни – патріоти, не жалкуючи свого життя, добровільно пішли на захист Вітчизни, коли на неї напав ворог. Про величний подвиг партизанів сказано і написано чимало.         (більше…)