І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

          27 листопада 2019 року на базі Державного професійно – технічного навчального закладу «Харківське вище професійне училище будівництва» під керівництвом Науково – методичного центру професійно – технічної освіти у Харківській області відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» за компетенція ми «Кулінарне мистецтво» та «Кондитерське мистецтво».

           У конкурсі взяли участь представники з різних професійно – технічних навчальних закладів з усієї області. Державний навчальний заклад «Ізюмських регіональний центр професійної освіти » представляла учениця ІІІ курсу групи К – 317 Орел Дарія з компетенції «Кулінарне мистецтво», та учениця ІV курсу групи К – 316 Білоус Дарія з компетенції «Кондитерське мистецтво».

          Програма конкурсу передбачала виконання учасниками яскравих, творчих завдань. У своїй роботі конкурсанти показали свій професійний рівень, креативний підхід до приготування та оздоблення конкурсних страв.

           Оцінювало роботу конкурсантів професійне, незалежне, експертне журі. У процесі змагань наші учениці отримали  наступні результати:

  • Орел Дарія отримала «Сертифікат учасника І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році за компетенцією «Кулінарне мистецтво» ;
  • Білоус Дарія зайняла почесне друге місце та отримала «Диплом ІІ ступеня переможця І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році за компетенцією «Кондитерське мистецтво»».

 

 

 

Щиро вітаємо наших учасників та переможців!!!