Карантин! Навчання продовжується

З 12 березня учні ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти», як і всіх інших навчальних закладах України припинили заняття у зв’язку з загрозою коронавірусу COVID – 19. Цей захід проводиться задля того, щоб звести до мінімуму загрозу зараження людей.

Та життя триває, а карантин – це не канікули. Навчальний процес в Ізюмському РЦПО переведено на дистанційну форму. На сайті ДНЗ «Ізюмський РЦПО» ( ipl.org.ua ) у вкладці «дистанційне навчання» вже третій тиждень поспіль розміщується розклад занять, де учні можуть з кожного предмета отримати свої завдання. Для зворотного зв’язку вказані електронні адреси викладачів, куди учні надсилають свої роботи.

При потребі зв’язок з майстрами виробничого навчання та керівниками груп здійснюється в телефонному режимі.  Повідомляємо також, що в більшості навчальних груп очікується своєчасне закінчення навчального року. Але може бути продовжено  виробниче навчання та виробнича практика у  липні місяці.

Колектив центру продуктивно використовує час перебування у вимушеній ізоляції. Педпрацівники працюють за планами самоосвіти, приймають участь у вебінарах інституту ПТО при Національній академії педагогічних наук України та інших науково-педагогічних організацій і дистанційно проходять курси підвищення кваліфікації.

Бажаємо всім здоров’я і успіхів.

До зустрічі.

Адміністрація.