Конкурс краща кімнату

З метою активізації учнівського  самоврядування серед учнівської молоді, в січні 2018 року в гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» пройшов огляд-конкурс «Краща кімната – 2017», організатором якого була Учнівська  рада гуртожитку.

Метою конкурсу було підвищення мотивації серед учнів щодо підтримання санітарно-гігієнічного стану кімнат, пропагування чистоти як невід’ємної складової здоров’я, Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

Критеріями оцінки стану кімнат гуртожитку були:

– санітарний стан кімнат;

– обладнання та устрій кімнат;

– стан збереження майна в кімнаті;

-активність проживаючих у проведенні різноманітних заходів у гуртожитку;

– дотримання внутрішнього розпорядку;

– підтримання порядку у місцях загального користування.

Визначити переможців було нелегко, адже всі мешканці намагаються зробити свою кімнату найзатишнішою і найохайнішою. Та інакше і не може бути: гуртожиток для учнів – друга домівка, де вони проводять найяскравіші і незабутні роки свого життя.

За результатами конкурсу переможцями стали мешканці кімнати 22. Ця кімната і зручна, і затишна, і зі смаком оформлена. Староста кімнати – Вицихович Дмитро.

Конкурс показав, що і в гуртожитку, якщо докласти старання і фантазію, можна створити затишок.  У такій кімнаті зручно працювати і приємно відпочивати. Адже гарним господарям і стіни допомагають!

Бажаємо переможцям успіхів у навчанні, гармонії та затишку у їх оселях!