Конкурс «Краща навчальна група»
5 квітня в рамках конкурсу «Краща навчальна група» відбулось підведення підсумків навчально-виховної роботи учнівських колективів
за січень – березень 2017 – 2018 навчального року.
Старости навчальних груп звітували про проведену роботу протягом звітного періоду. Представники учнівського сомоврядування груп предста-вили інформацію про кращих учнів, розповіли про заходи, цікаві зустрічі що проходили в навчальних групах.
Журі конкурсу об’єктивно оцінили роботу учнівських колективів і дійшли таких результатів:
1 курс:
1 місце посіла група:
К – 317 «кухар, кондитер» (майстри в/н Воротиленко О.Л., Сировацька Н.М., класний керівник Сухомлин А.С., староста Кузнецов Є.)
2 місце посіли групи:
АТ – 317 «слюсар з ремонту автомобілів, токар» (майстер в/н Шульц В.Г., староста Пінчук Є.);
СЕ – 317 «слюсар з ремонту електроустаткування, електрогазозварник» (майстер в/н Чернікова М.Р., класний керівник Зибіцький Ю.Є., староста Газімагомаєв А.)
3 місце посіли групи:
АЗ – 317 «слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання» (майстри в/н Поздняков І.Н., Бондаренко Ю.О., класний керівник Лисенко В.І., староста Дубовий В.);
ТМ – 317 «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,
тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранс-портних засобів» (майстри в/н Грушка В.В., Нерезенко А.О., класний керівник Терновська Т.І., староста Яровий М.)
2 курс:
1 місце посіли групи:
К – 316 «кухар, кондитер» (майстри в/н Фартушна Т.Г., Машкова С.В., класний керівник Онопрієнко Н.М., староста Кіяшко Є.);
СЕ – 316 «слюсар з ремонту електроустаткування, електрогазозварник» (майстер в/н Приходько С.М., класний керівник Балугян Т.В., староста Гойда Д.);
2 місце посіла група:
АТ – 316 «слюсар з ремонту автомобілів, токар» (майстри в/н Сухомлин С.Г., Лаврентьєв В.Б., класний керівник Сергеєва В.Л., староста Забірник О.);
3 місце посіли групи:
М – 316 «муляр, штукатур» (майстери в/н Шеремет Є.Б., Семеренко А.М. староста Кононюк А.);
ТМ – 316 «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранс-портних засобів» (майстер в/н Чередниченко Є.Я., класний керівник Лазаревич С.П., староста Кулик Р.)
3 курс:
1 місце посіла група:
К – 315 «кухар, кондитер» (майстри в/н Гордієнко А.М., Сикало Г.О., класний керівник Черкашина Н.В., староста Лисенко А.).
2 місце посіла група:
КС – 315 «оператор ПК , агент з постачання , офісний службовець» (майстри в/н Коваленко Н.О., Філатова С.О., класний керівник Ковалевська О.Л., староста Краснова Ю.),
3 місце посіла група:
АЗ – 315 «слюсар з ремонту автомобілів, електрозварник ручного зварювання» (майстер в/н Дудник В.Г., класний керівник Святенко С.О., староста Колісник С.);
4 курс та групи на базі повної загальної середньої освіти:
1 місце посіли групи:
КС – 314 «оператор комп’ютерного набору, агент з постачання, офісний службовець» (майстри в/н Шеремет І.М., Соломко Л.Б., класний керівник Стовпак Л.І., староста Лозова М.);
К – 314 «кухар, кондитер» (майстер в/н Жданюкова О.П., класний керівник Носачов В.Г., староста Сивоконь О.):
2 місце посіла група:
КО – 117 «кухар, бармен, офіціант» (майстри в/н Білоус Т.В., Мірошниченко С.Ф., староста Бойко Л.).
3 місце посіла група:
Е – 117 « електрогазозварник» (майстри в/н Черкасов О.М., Водолазський І.В., староста Пшеченко О.).
Вітаємо переможців!
Категорія: Новини