Козацька слава в серцях у нас

      Захист   Вітчизни –  справа кожного із нас. Вона вимагає від людини сміливості, честі та відваги. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежної України, патріотичного виховання молоді  в бібліотеці ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійно-технічної освіти» була  проведена патріотична година «Козацька слава в серцях у нас» (до Дня захисника України та Дня українського козацтва).

    Про  День захисника України, який тепер відзначається щорічно в день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва, розповіла завідувачка  бібліотеки Якімова В.О.

    В бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Козацькому роду-нема переводу». Бібліотекарка Бондаренко І.І. розповіла учням про видатних козацьких ватажків – Д.Вишневецького, І.Підкову, Б.Хмельницького та ознайомила зі збіркою віршів ізюмських поетів «Музи проти гармат».

    Учні групи ТМ-318 (майстер виробничого навчання Сенчук С.Я.) Шевченко М., Літвіненко О., Скуменко М., Лазутін Р. та Шостак М. ознайомилися з творами, представленими на виставці та зачитали рядки віршів ізюмських поетів.

    Завершився захід приготуванням смачного українського куліша, який приготували комендант Смірнова М.П. та чергова  Протопоп М.Г. разом з учнями гуртожитку.

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

    Захід виховує почуття патріотизму та  гордості за українських воїнів – справжніх героїв України.

Ірина Бондаренко.