Козацькому роду – нема переводу

Козацькому роду нема переводу! Через століття, ці сильні воїни духу пронесли свою славу, честь та мужність. І сьогодні у них особливе свято – день Українського Козацтва.

Свято єдності Покрови і українського козацтва стали символами духовності і відродження української державності.

До Дня українського козацтва, що відзначається щорічно 14 жовтня – у день Покрови Пресвятої Богородиці, в читальному залі ліцею бібліотекарями була оформлена книжково-ілюстративна виставка  під назвою «Козацькому роду – нема переводу».

Виставка присвячена відзначенню Дня українського козацтва, на ній представлена література, де українське козацтво розглядається як складне й багатогранне явище, що відіграло важливу роль у долі України та її народу.

У літературних творах аналізується урядування в козацькій державі, а також устрій Гетьманщини, яка продовжила державотворчу традицію нашої нації та показала значення козацтва для розвитку демократії в сучасній Україні.

До виставки підібрана література про історію Українського Козацтва та козацьких вождів. Для шанувальників історії України представлені «Козацькі літописи».

Кожний відвідувач нашої виставки мав можливість знайти для себе цікаву інформацію, книжку,  яка була б до серця саме йому.

SAM_2274

ukrainske_kozatstvo