Любити серцем, розуміючи красу!

20 березня у міському палаці молоді та підлітків «Залізничник» творчі колективи ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у  другому турі щорічного обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед професійно–технічних навчальних закладів Харківської області. Україна – це наша рідна ненька! Вона у кожному з нас, в наших серцях. Кохати – означає мати серце і душу та бажати всім добра. І саме під девізом «Любити серцем, розуміючи красу!» пройшов звітний концерт творчих колективів нашого закладу.

На огляді були присутні: Голова Ізюмської районної державної адміністрації Шамрай Л.М., директор Харківського державного будинку художньої та технічної творчості Варава Н.М., трудовий колектив нашого закладу, батьки учнів, ветерани праці, ділові партнери та всі бажаючі.

Концертна програма складалась з  33 номерів, що підготували учні та працівники центру. Було продемонстровано всі таланти, якими багатий наш навчальний заклад.

Традиційно огляд відкрив зведений хор учнів та працівників  піснями «Єднаємося люба родина» та «Ой розвивайся та й сухий дубе».

Блок «Любити серцем!» відкрив дует директора закладу Л.В. Колесник та майстра виробничого навчання В.Г. Дудника піснею «Сердце земли моей».

 Вокально – танцювальну композицію «Це моя земля» виконали Кузькова Галина та учасники танцювального гуртка. «Щастя всім українцям» своєю піснею побажала соліста Горелова Лідія. Життя вирує, життя чарує і саме в такі хвилини хочеться творити добро – учасники театрального гуртка представили театралізацію «Три доньки».

В котрий раз чарували своїм співом (пісні «Рідня», «Ой вербиченька») чоловічий та жіночий ансамблі.

Квіт есенцією блоку стало виконання пісні на вірші Т.Г. Шевченка «Зоре моя вечірня» у виконанні оркестру народних інструментів.

Матері …. Їх мільйони і кожна несе в своєму серці – материнську любов. Вірш «Пісня про матір» виконала Сидорова В. З любов’ю до всіх жінок та матерів Ільчук К. виконала пісню «Мама – тобі низесенько вклонюся».

Блок «Мрії здійсняться» – це блок гумору, сміху та весілля. Він був наповнений гуморесками, віршами, жартівливими театралізаціями, танцями, піснями, які виконувались учасниками наших гуртків.

Чудові танцювальні композиції «Сувенір», «Скамейка», «Україна має талант» підняли настрій глядачам.

Актуальною була композиція «Розмова неньки України з доньками», яку виконали Лозова М., Лозова О., Сьомочкіна А.

Кульмінацією цього свята стало світлове шоу у виконані циркової студії «Чудесники» та пісні «Щастя, добра і любові» яку виконав дитячий хор закладу.

Хочеться відзначити ведучих Сидорову Валерію та Кузіна Івана, які своїм  талантом та майстерністю вразили присутніх, а також висловити велику подяку всім учасникам та тим, хто підтримував творчі колективи на цьому святі!

Учасниками свята були: самий юний скрипаль, лауреат обласного конкурсу Шелько Богдан, гурт «М – Стиль», циркова студія «Чудесники» керівник Черевко В.С.