«Маки пам’яті»

Під такою назвою 5 травня 2018 року  в бібліотеці  ДНЗ «Ізюмський РЦПО» відбувся урок мужності, присвячений Дню Перемоги  над нацизмом у Європі, пам’яті та примирення.

На зустріч з учнями  груп кухарів (К-316), слюсарів – електриків  (СЕ-316), мулярів – штукатурів (М-315) завітала ветеран війни Федорова В.О.Захід відкрив викладач історії Носачов В.Г. Історичну картину подій  доповнила ветеран, жителька блокадного Ленінграду –Вікторія Олександрівна. В своїх спогадах вона пригадала  воєнне дитинство, голод та втрату рідних людей, про неймовірну силу духа, завдяки якій вистояв і вижив радянський народ.

Бібліографічний огляд  літератури «Пам’ять вічно жива» провела бібліотекар Бондаренко І.І. Для відвідувачів бібліотеки розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!», на якій представлені, як художні так і документальні книги, фотоальбоми, вірші поетів.  Ветерану були вручені квіти. Хвилиною мовчання присутні вшанували  загиблих у роки війни.

Цей урок пам’яті виховує в учнів почуття патріотизму, гордості за людей своєї землі. Важливо пам’ятати уроки історії, берегти  традиції, вболівати за майбутнє України.