Методичний тиждень

Відлунав перший дзвоник! Учні адаптувались до початку навчання! А педагогічний колектив Ізюмського професійного ліцею продовжує пошук дійових форм і методів роботи сучасного викладача.

23вересня відбулося засідання методичної комісії з професій комп’ютерно-економічного спрямування з порядком денним:

  • доповідь  голови методичної комісії КовалевськоїО.Л. про план роботи комісії викладачів та майстрів виробничого навчання на 2015/16 н.р.;
  • інформація майстра виробничого навчання Коваленко Н.О. щодо організації роботи з національно-патріотичного виховання в групах;
  • Шеремет І.М. доповіла про проходження учнями групи КС-314 виробничої практики на підприємствах міста та про стан підготовки до виконання учнями кваліфікаційної пробної роботи з професії «Оператор комп’ютерного набору» ІІ категорії.

24 вересня методичні комісії викладачів природничо-математичних та суспільно-гуманітарних дисциплін зібрались на об’єднане засідання за темою “Основні напрямки навчально-виховної роботи на 2015-2016 навчальний рік”.

Було розглянуто низку організаційно – методичних питань щодо:

  • обговорення та затвердження планів роботи МК на 2015-2016 навчальний рік;
  • ознайомлення з нормативними документами, що корегують роботу викладачів;
  • розгляду робочої навчально-плануючої документації, внесення коректив у тематичні плани;
  • дотримання орфографічного режиму обов’язкової ділової документації тощо

В складних реаліях українського суспільства окрім питань якості освіти, виникли особливі проблеми зміцнення держави і, як наслідок, здійснення повсякденного формування учня-громадянина, патріота України. Тому, згідно методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо національно-патріотичного виховання, на засіданні обговорено напрямки роботи викладачів з творчого пошуку форм і методів навчально – виховної роботи, накопичення та використання інформаційно-просвітницьких матеріалів, спрямованих на стратегічне завдання освіти – виховання національної самосвідомої особистості з урахуванням предмета викладання та краєзнавчого компоненту.

25 вересня відбулося засідання методичної комісії кафедри «Слюсар з ремонту автомобілів», «Токар».

На засіданні були розглянуті питання:

1. Обговорення та затвердження плану роботи методичної комісії на 2015– 2016 навчальний  рік.

2. Обговорення навчально-плануючої документації на 2015– 2016 навчальний рік.

3. Обговорення плану профорієнтаційної роботи з навчальними закладами