Міжнародний день захисту дітей

День захисту дітей святкують щорічно 1 червня. Свято було засновано в листопаді 1949 у Парижі, рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок.

Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначили в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Відповідно до Женевської декларації про права дітей, прийнятої в 1924 році, була проголошена необхідність соціального захисту прав дитини. Декларація прав дитини була прийнята 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

От і в ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» на передодні цього свята пройшли святкові заходи. Учні які мають образотворчі здібності здивували своїх однолітків малюнками на асфальті, редколегії груп випустили цікаві інформаційні стіннівки та вітальні листівки, учні вокалісти прийняли активну участь у святковому концерті. Хорові колективи навчальних груп привітали всіх присутніх зворушливою українською піснею.