Молодь обирає здоровий спосіб життя!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

От і в гуртожитку ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» мешканці не залишились осторонь цього свята. На передодні Дня фізичної культури і спорту 9 вересня 2021 року вся дружня учнівська родина разом з вихователем гуртожитку Тетяною Терновською, комендантом Мариною Смірновою та головою Учнівської  Ради гуртожитку Дмитром Медвечуком вийшла на спортивний майданчик для проведення спортивних змагань та цікавих естафет. Свято пройшло цікаво, всі учасники з захопленням брали участь у змаганнях, переможці отримали солодкі подарунки. Кульмінацією свята був солодкий стіл для всіх учасників. Під час чаювання учні обговорювали результати змагань та планували проведення інших загальних заходів в гуртожитку.

Шановні спортсмени, викладачі фізичної культури, тренери, ветерани та шанувальники спорту!

Учнівська громада ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти» від щирого серця вітає вас  з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке у цей олімпійський рік, безперечно, стало святом мільйонів уболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаємо Вам олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.