На Ізюмському плацдармі

    5 лютого 2018 року в бібліотеці ДНЗ « Ізюмський РЦПО» для учнів груп СЕ – 317,  АЗ – 317 та  К -316  була проведена патріотична година «На Ізюмському плацдармі» , присвячена 75- й  річниці визволення м. Ізюм у Другій Світовій війні.

     На захід були запрошені працівники міської бібліотеки – філії №1 Харківська А.В.,  Єньшина І.М., ветеран профтехосвіти Третьякова З.І., викладач  Онопрієнко Н.М.

     З вступним словом виступила завідувач бібліотеки Якімова В.О., бібліотекарі Харківська А.В. та Єньшина І.М. розповіли  про героїчне минуле нашого міста, викладач історії Третьякова З.І. розповіла про величний Меморіальний комплекс військової слави на горі Крем`янець.

     В бібліотеці оформлено  книжково – ілюстративну виставку «Пам`ять  повертає у минуле».

    Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам`ять полеглих у Другій Світовій війні.

    Захід пройшов урочисто та піднесено.

    Вшануємо ветеранів війни , збережемо пам`ять про полеглих воїнів – визволителів. Світла пам`ять тим, хто воював на ізюмській землі, тим, що йдуть із наших лав , хто від страшних тиранів наш рідний край сміливо рятував.

    Скільки б не минуло років, не зітруть вони у нашій пам`яті світлі імена героїв, які віддали своє життя за визволення нашого рідного  міста.

    Згадаймо! Вклонімося! Слава героям!

                                                                                           В.О. Якімова