«Не словами, а добрими ділами»

                                                                                                                    Великий працелюб і Бог дитини.                                                                                                                                  Безсмертна Совість. Людяність ясна…

  Він Прометей своєї України,

 І в педагогіці – Пролог! Весна!

11 жовтня для учнів групи ТМ-318 було проведено виховну годину, присвячену 100 – річчю від дня народження Василя Сухомлинського на тему «Не словами, а добрими ділами», яку підготувала викладач української літератури Сухомлин Анна Сергіївна.

Мета заходу – ознайомити учнів із життям та творчістю видатного вченого-педагога, викликати інтерес до його постаті, бажання більше знати, звертатися до думок і життєвих принципів Сухомлинського; виховувати доброту, любов та повагу до рідних, друзів, свого народу, його історії. На прикладі притч та казок Анна Сергіївна розповіла, як автор зрозуміло навчає дітей головних людських цінностей, доброти, людяності, скромності, поваги та бережного ставлення до природи.

З презентації учні дізналися про життєвий та творчий шлях письменника, цікаві факти з його біографії та наскільки популярними є його книги, а саме «Серце віддаю дітям», що перекладена на 32 мови світу.

Мудрий педагог лишив своїм нащадкам 10 моральних заповідей про те, чого не можна робити. Будемо сподіватися, що виховна година лишила позитивний відгук у серцях учнів, а  всі ці заповіді вони добре запам’ятали та обов’язково будуть їх дотримуватися.