Новини училища

       Цього року виповняється 40 років з часу заснування в Професійно-технічному училищі № 60 смт Кегичівка Харківської області оркестру народних інструментів. Позаду в  його колективу вже великий творчий шлях: участь в обласних оглядах, численні концертні виступи, участь в обласних заходах, виступи в парках міста Харкова.

       З вдячністю згадую моїх добрих товаришів з якими започатковував колектив струнного оркестру. Це зокрема Євген Черніков, викладач тодішній іноземної мови, майстри виробничого навчання Степан Коваленко, Олександр Лішин, кіномеханік училища Олександр Сизько, викладач І.О.Перцевий, вчителі Андріївської школи В.Г.Даценко, М.І.Приходько, мої друзі Володимир Залєсний, Геннадій Гула і звичайно незмінний акомпаніатор протягом всього часу Павло Поплавко. Пізніше залучився до нашого колективу Юрій П’ятак. Всі вони були ядром оркестру, його серцевиною.

       Щороку оркестранти поповнюються учнями училища, що приходять здобувати професії. Їх ми залучаємо до прекрасного світу музики. Окремі наші учні пішли по життю з музикою. Сергій Рощин закінчив училище культури в місті Лозова, зараз служить в армії України. Вже в художній самодіяльності аграрного університету приймає участь наш вихованець оркестру Віктор Калашніков.

       Звучи і надалі наш оркестр, даруй людям радість!

 О. Храпач, керівник оркестру народних інструментів ПТУ-60

Пропонуємо Вам перегляд фрагменту з останнього творчого звіту оркестру училища.