Пам’ять про захисників Вітчизни жива і невмируща…

Велика Вітчизняна війна – скільки страждань і горя принесла вона нашому народу. Не оминула вона стороною і наші місця. Десь тут, неподалік, також як і всюди в той суворий час, йшли запеклі бої: гуділи танки, летіли під укіс підірвані  ешелони, падали і вибухали підбиті літаки, гинули солдати – захисники нашої Батьківщини. Вони були з різних куточків колишнього Радянського Союзу, можливо, ці люди до війни навіть і не знали про існування нашого краю. Але вони не ділили землю величезної країни на свою і чужу, тому і билися тут – далеко від тих місць, де вони народилися. Багато з них так і не повернулися в рідні краї, до своїх родин, а залишилися навіки лежати в нашій землі. Але про них не забули.

Після війни були створені пошукові загони, які збирали останки загиблих героїв і ховали їх в одній загальній братській могилі. Згодом над такими могилами споруджувалися пам’ятники Невідомому Солдату, запалювали Вічний Вогонь. Такий пам’ятник є і в наших місцях. Знаходиться він в лісовій місцевості неподалік ДНЗ «Ізюмський регіональний центр професійної освіти».

Учні, які проживають в гуртожитку нашого закладу, взяли шефство над цим пам’ятником героїзму, мужності і самовідданості. Декілька разів на рік біля пам’ятника прибирають,  приносять квіти, фарбують паркан навколо могили.

19 жовтня учні Саєнко Ірина, Мінальян Костянтин, Кравцов Василь, Кащеєва Катерина відвідали та впорядкували могилу невідомого солдата та прилеглу територію.

Пам’ять про Велику Вітчизняну війну священна, адже – це міст, який забезпечує духовний зв’язок поколінь. Забувши свою історію, людина не має майбутнього.