Партизанськими стежками

До Дня партизанської слави та з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни з учнями гуртожитку був проведений виховний захід «Партизанськими стежками».

Про партизанський рух на окупованій території України, про боротьбу Ізюмського партизанського загону №2, який очолював О.М. Салов, про важкі оборонні бої на Ізюмщині розповіла завідувач бібліотеки Якімова В.О. Утримання оборони по річці Сіверський Донець, знищення італійських і румунських підрозділів, героїчні подвиги бійців – усе це є гордістю Ізюмського партизанського загону №2 – наголосила Віта Олексіївна.

У ході заходу лунали вірші Є. Гришко-Малик «Що таке війна», «Ветеранам второй мировой», «Вічний вогонь», «Меморіал», П.Рудь «Партизанская песня», Фірсов «Партизанские костры», Іванов «Спасибо армии родной», які читали учні Барабанщикова Соня гр.К-320, Барабанщиков Валерій гр.СЕ-320, Бойко Євгенія гр.К-320, Фартушна Настя гр..К-319, Максюта Тая гр.К-320 та Ткаченко Олександр гр.ТМ-318.

В бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка «Партизанськими стежками».

Комендант Смірнова М.П. та чергова гуртожитку Меркулова Т.В. разом з учнями пофарбували огорожу та могилу невідомого солдата, прибрали територію навколо неї.

Віта Якімова