Партизанськими стежками

День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Другої світової війни.

З цієї нагоди в Ізюмському професійному ліцеї  відбувся виховний захід,присвячений цій події.

Відкрила урочистості директор ліцею Колесник Л.В.Запрошені гості, старший науковий співробітник Ізюмського краєзнавчого музею імені М.В.Сібільова Листопад Діна Олександрівна та член міської ради ветеранів Кравченко Олексій Карпович, розповіли учням про події Другої світової війни у рідному краї, про партизанський рух на Ізюмщині, про ізюмчан, нагороджених орденами та медалями. У виконанні учнів групи кухарів: Палеонової Є.Кравченко О., Панченко М., Старченко К.; мулярів- Руденко М.,слюсарів-електриків – Пирлик С.,автослюсарів-токарів – Сагуров Д. звучали вірші Є.Гришко-Малик, П.Рудь, Фірсова, Іванова. Майстер виробничого навчання В.Г.Дуднік виконав пісню «Маки», учениця групи конторський службовець Кузькова Г. виконала пісню «Мальви».Всі присутні з зацікавленістю переглянули фільм «Ізюм 1943».

Хвилиною мовчання присутні вшанували  пам’ять загиблих на фронтах Другої світової війни.

Закінчився захід змаганнями з вогневої підготовки під керівництвом викладача предмету Захист Вітчизни Лаврентьєва В.Б. Кращими у змаганні стали учні: Руденко М. та Мамаєв І.(гр.М-313), Дадімов Д. та Коновалов С.(гр.СЕ-313), Бойко А. та Васюков М.(гр. АТ-312) і Мірошник А.(АЗ-313).

Уроки  Другої світової  війни  вчать нас згуртованості та єдності у боротьбі з сучасними світовими загрозами. Героїчний подвиг українських партизан назавжди залишається в народній пам’яті.

       Уклін живим,що поряд з нами,

       Живіть й за тих, що пали у броні.

       Усім Вам,милі,любі ветерани.

       Хай не згасають квіти у вогні!